Anmäl er till Knatteskolan 2024 här →
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 09
Rotebro IS Fotbollsförening
Seniorer
Damer A-lag
Herrar A-lag
Ungdom
Herrjuniorer
Pojkar 07
Flickor 09
Pojkar 09
Pojkar 10
Flickor 10
Flickor 11
Flickor 12
Pojkar 12
Flickor 13
Pojkar 13
Flickor 14
Pojkar 14
Flickor 15
Pojkar 15
Pojkar 16
Flickor 16
Knattar
Knatteskola 2024
Knatteskola vinter 2023/2024
Sommarfotbollskolan
Övriga grupper
Cafe gruppen
Ledare
Rotebroloppet 2021
Ungdomstränare
Domare
Tjejsatsningen*
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Rotebro IS Fotbollsförening
Seniorer
Damer A-lag
Herrar A-lag
Ungdom
Herrjuniorer
Pojkar 07
Flickor 09
Pojkar 09
Pojkar 10
Flickor 10
Flickor 11
Flickor 12
Pojkar 12
Flickor 13
Pojkar 13
Flickor 14
Pojkar 14
Flickor 15
Pojkar 15
Pojkar 16
Flickor 16
Knattar
Knatteskola 2024
Knatteskola vinter 2023/2024
Sommarfotbollskolan
Övriga grupper
Cafe gruppen
Ledare
Rotebroloppet 2021
Ungdomstränare
Domare
Tjejsatsningen*
Rotebro IS Fotbollsförening
Fotboll
Hem
Nyheter
Truppen
Matcher
Kalender
Kontakt
Hem
Nyheter
Truppen
Matcher
Kalender
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P2009- 3A
2024: P2009- 4A
2023: P2009- 3A
2023: P2009- 4A
2022: P2009- 3B
2022: P2009- 4A
2021: P2009-15
2021: P2009-29
2020: P2009-15
2020: P2009-29
2019: P10-10
2019: P10-29
MARS 2024
02
14:00
lör
14:00
Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 09
- FC Arlanda
-
10
10:30
sön
10:30
Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 09
- Bollstanäs SK
-
23
15:00
lör
15:00
Bortaplan
IFK Lidingö -
Rotebro IS Fotbollsförening
2 - 3
APRIL 2024
07
15:00
sön
15:00
Enebybergs IP 2
Enebybergs IF 1 -
Rotebro IS FF 1
-
13
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- Vallentuna BK 2
-
19
20:00
fre
20:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2
- Bollstanäs SK G
-
20
09:30
lör
09:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- Österåker United FK 1
-
27
11:30
lör
11:30
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK Grön -
Rotebro IS FF 2
-
27
14:30
lör
14:30
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Blå -
Rotebro IS FF 1
-
MAJ 2024
03
20:00
fre
20:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- Täby FK 91
-
04
09:30
lör
09:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2
- Råsunda IS
-
10
20:00
fre
20:00
Hägernäs IP 2
Viggbyholms IK FF -
Rotebro IS FF 1
-
17
18:30
fre
18:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- Sollentuna FK Öst
-
18
09:30
lör
09:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2
- Österåker United FK 2
-
25
14:00
lör
14:00
Vaxö IP 1
IFK Vaxholm 2 -
Rotebro IS FF 1
-
25
16:15
lör
16:15
Enebybergs IP 2
Enebybergs IF 2 -
Rotebro IS FF 2
-
JUNI 2024
01
lör
00:00
Bergshamra IP 1
IFK Bergshamra -
Rotebro IS FF 2
-
01
09:30
lör
09:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- Stocksunds IF
-
08
11:00
lör
11:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2
- Bällsta FF 2
-
09
09:00
sön
09:00
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart -
Rotebro IS FF 1
-
15
11:00
lör
11:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- Bollstanäs SK A3
-
16
16:00
sön
16:00
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK S blå -
Rotebro IS FF 2
-
AUGUSTI 2024
11
11:00
sön
11:00
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK A3 -
Rotebro IS FF 1
-
17
09:30
lör
09:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2
- IFK Lidingö FK S blå
-
17
11:00
lör
11:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- IK Frej Täby FF Svart
-
25
15:00
sön
15:00
Bällstabergs BP 1
Bällsta FF 2 -
Rotebro IS FF 2
-
25
16:00
sön
16:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF -
Rotebro IS FF 1
-
31
lör
00:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2
- IFK Bergshamra
-
31
11:00
lör
11:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- IFK Vaxholm 2
-
SEPTEMBER 2024
06
18:30
fre
18:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2
- Enebybergs IF 2
-
08
10:00
sön
10:00
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK Öst -
Rotebro IS FF 1
-
14
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- Viggbyholms IK FF
-
14
14:30
lör
14:30
Åkersberga IP 2
Österåker United FK 2 -
Rotebro IS FF 2
-
22
13:30
sön
13:30
Vikingavallen/Täby IP 1
Täby FK 91 -
Rotebro IS FF 1
-
28
13:00
lör
13:00
Skytteholms IP 2
Råsunda IS -
Rotebro IS FF 2
-
28
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- Danderyds SK FF Blå
-
OKTOBER 2024
04
18:30
fre
18:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2
- Karlbergs BK Grön
-
05
16:00
lör
16:00
Margretelunds IP 2
Österåker United FK 1 -
Rotebro IS FF 1
-
12
14:00
lör
14:00
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK G -
Rotebro IS FF 2
-
13
10:00
sön
10:00
Vallentuna IP 2
Vallentuna BK 2 -
Rotebro IS FF 1
-
19
11:00
lör
11:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1
- Enebybergs IF 1
-
SPONSORER