Anmäl er till Knatteskolan 2024 här →
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Herrjuniorer
Rotebro IS Fotbollsförening
Seniorer
Damer A-lag
Herrar A-lag
Ungdom
Herrjuniorer
Pojkar 07
Flickor 09
Pojkar 09
Pojkar 10
Flickor 10
Flickor 11
Flickor 12
Pojkar 12
Flickor 13
Pojkar 13
Flickor 14
Pojkar 14
Flickor 15
Pojkar 15
Pojkar 16
Flickor 16
Knattar
Knatteskola 2024
Knatteskola vinter 2023/2024
Sommarfotbollskolan
Övriga grupper
Cafe gruppen
Ledare
Rotebroloppet 2021
Ungdomstränare
Domare
Tjejsatsningen*
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Rotebro IS Fotbollsförening
Seniorer
Damer A-lag
Herrar A-lag
Ungdom
Herrjuniorer
Pojkar 07
Flickor 09
Pojkar 09
Pojkar 10
Flickor 10
Flickor 11
Flickor 12
Pojkar 12
Flickor 13
Pojkar 13
Flickor 14
Pojkar 14
Flickor 15
Pojkar 15
Pojkar 16
Flickor 16
Knattar
Knatteskola 2024
Knatteskola vinter 2023/2024
Sommarfotbollskolan
Övriga grupper
Cafe gruppen
Ledare
Rotebroloppet 2021
Ungdomstränare
Domare
Tjejsatsningen*
Rotebro IS Fotbollsförening
Fotboll
Hem
Nyheter
Truppen
Matcher
Kalender
Kontakt
Hem
Nyheter
Truppen
Matcher
Kalender
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: HJ- 2A
2023: HJ- 2A
2022: HJ- 1A
2021: P2004- 2A
2020: P2004- 3A
2019: P15- 2A
2019: P15- 4A
2018: P14- 3B
2018: P14- 5A
2014: P16 4A
APRIL 2024
13
16:00
lör
16:00
Hägernäs IP 2
Viggbyholms IK FF Röd -
Rotebro IS FF
-
20
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- Ursvik IK Gul
-
28
18:00
sön
18:00
Grimsta IP 2
Vällingby AIK -
Rotebro IS FF
-
MAJ 2024
04
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- Kungsängens IF U19
-
12
sön
00:00
Vallentuna IP 2
Vallentuna BK -
Rotebro IS FF
-
18
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- Österåker United FK 2
-
25
16:00
lör
16:00
Erikslunds BP 1
Erikslunds KF -
Rotebro IS FF
-
JUNI 2024
01
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- IK Frej Täby FF Svart
-
08
17:45
lör
17:45
Boovallen 1
Boo FF 1 -
Rotebro IS FF
-
15
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- Kallhälls FF 1
-
AUGUSTI 2024
25
18:30
sön
18:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- Enskede IK G1
-
SEPTEMBER 2024
01
20:00
sön
20:00
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens Talangfotbollsförening 2 -
Rotebro IS FF
-
06
20:00
fre
20:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- Stocksunds IF
-
15
16:00
sön
16:00
Rissne IP 1
Sundbybergs IK -
Rotebro IS FF
-
21
15:00
lör
15:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- Täby FK P06
-
28
14:00
lör
14:00
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2006-2 -
Rotebro IS FF
-
OKTOBER 2024
05
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- FK Bromma
-
13
14:00
sön
14:00
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF 3 -
Rotebro IS FF
-
19
13:00
lör
13:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF
- Skå IK & Bygdegård
-
SPONSORER