Anmäl er till Sommarfotbollsskolan 2024 här →
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 10
Rotebro IS Fotbollsförening
Seniorer
Damer A-lag
Herrar A-lag
Ungdom
Herrjuniorer
Pojkar 07
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16
Flickor 09
Flickor 10
Flickor 11
Flickor 12
Flickor 13
Flickor 14
Flickor 15
Flickor 16
Knatteskola 2024
Sommarfotbollskolan
Styrelsen
Övriga grupper
Cafe gruppen
Ledare
Rotebroloppet 2021
Ungdomstränare
Domare
Tjejsatsningen*
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Rotebro IS Fotbollsförening
Seniorer
Damer A-lag
Herrar A-lag
Ungdom
Herrjuniorer
Pojkar 07
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16
Flickor 09
Flickor 10
Flickor 11
Flickor 12
Flickor 13
Flickor 14
Flickor 15
Flickor 16
Knatteskola 2024
Sommarfotbollskolan
Styrelsen
Övriga grupper
Cafe gruppen
Ledare
Rotebroloppet 2021
Ungdomstränare
Domare
Tjejsatsningen*
Rotebro IS Fotbollsförening
Fotboll
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P2010- 2A
2023: P2010- 3A
2023: P2010- 4B
2022: P2010-14
2022: P2010-30
2020: P2010-12
2020: P2010-31
MARS 2024
02
15:00
lör
15:00
Ängby IP
Brommapojkarna -
Rotebro IS Fotbollsförening
-
APRIL 2024
07
13:30
sön
13:30
Skinnaråsens IP
Rotebro IS FF Röd
- Viggbyholms IK FF Blå
0 - 6
13
12:30
lör
12:30
Danderyds Gymnasiums IP 2
IFK Stocksund 3 -
Rotebro IS FF Röd
13 - 0
19
18:30
fre
18:30
Skinnaråsens IP
Rotebro IS FF Röd
- IF Brommapojkarna 2010-19
-
27
14:00
lör
14:00
Sollentunavallen 2
Sollentuna FK Nord -
Rotebro IS FF Röd
-
MAJ 2024
05
15:00
sön
15:00
Vikingavallen/Täby IP 2
IK Frej Täby FF Svart -
Rotebro IS FF Röd
-
11
09:30
lör
09:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF Röd
- Enebybergs IF 1
-
18
13:30
lör
13:30
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 22 vit -
Rotebro IS FF Röd
-
JUNI 2024
02
13:00
sön
13:00
Näsbydal 1
Täby FK 31 -
Rotebro IS FF Röd
-
07
18:30
fre
18:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF Röd
- Åkersberga FC 1
-
16
16:00
sön
16:00
Margretelunds IP 2
Österåker United FK 2 -
Rotebro IS FF Röd
-
AUGUSTI 2024
10
11:00
lör
11:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF Röd
- Österåker United FK 2
-
18
12:00
sön
12:00
Röllingby 1
Åkersberga FC 1 -
Rotebro IS FF Röd
-
23
18:30
fre
18:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF Röd
- Täby FK 31
-
SEPTEMBER 2024
01
17:30
sön
17:30
Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 10
- Hammarby
-
01
17:30
sön
17:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF Röd
- Hammarby IF FF 22 vit
-
14
12:00
lör
12:00
Enebybergs IP 2
Enebybergs IF 1 -
Rotebro IS FF Röd
-
21
12:00
lör
12:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF Röd
- IK Frej Täby FF Svart
-
28
09:30
lör
09:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF Röd
- Sollentuna FK Nord
-
OKTOBER 2024
05
16:30
lör
16:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 -
Rotebro IS FF Röd
-
12
09:30
lör
09:30
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF Röd
- IFK Stocksund 3
-
18
20:00
fre
20:00
Hägernäs IP 2
Viggbyholms IK FF Blå -
Rotebro IS FF Röd
-
SPONSORER