Anmäl er till Knatteskolan 2024 här →
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Rotebro IS Fotbollsförening
Rotebro IS Fotbollsförening
Seniorer
Damer A-lag
Herrar A-lag
Ungdom
Herrjuniorer
Pojkar 07
Flickor 09
Pojkar 09
Pojkar 10
Flickor 10
Flickor 11
Flickor 12
Pojkar 12
Flickor 13
Pojkar 13
Flickor 14
Pojkar 14
Flickor 15
Pojkar 15
Pojkar 16
Flickor 16
Knattar
Knatteskola 2024
Knatteskola vinter 2023/2024
Sommarfotbollskolan
Övriga grupper
Cafe gruppen
Ledare
Rotebroloppet 2021
Ungdomstränare
Domare
Tjejsatsningen*
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Rotebro IS Fotbollsförening
Seniorer
Damer A-lag
Herrar A-lag
Ungdom
Herrjuniorer
Pojkar 07
Flickor 09
Pojkar 09
Pojkar 10
Flickor 10
Flickor 11
Flickor 12
Pojkar 12
Flickor 13
Pojkar 13
Flickor 14
Pojkar 14
Flickor 15
Pojkar 15
Pojkar 16
Flickor 16
Knattar
Knatteskola 2024
Knatteskola vinter 2023/2024
Sommarfotbollskolan
Övriga grupper
Cafe gruppen
Ledare
Rotebroloppet 2021
Ungdomstränare
Domare
Tjejsatsningen*
Rotebro IS Fotbollsförening
Fotboll
Hem
Om klubben
Medlemskap
Kalender
Matcher
Dokument
Arrangemang
Sponsorer
Kontakt
Hyr vår fotbollsplan
Hem
Om klubben
Medlemskap
Kalender
Matcher
Dokument
Arrangemang
Sponsorer
Kontakt
Hyr vår fotbollsplan
Spelade matcher
MARS 2024
25
17:45
mån
17:45
Flickor 14
, Skinnaråsens IP
Flickor 14
»
Rotebro IS Fotbollsförening Flickor 14
- Runby IF
-
24
17:30
sön
17:30
Flickor 09
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Flickor 09
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Ängby IF
-
24
14:00
sön
14:00
Pojkar 07
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Pojkar 07
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Täby Fk Herrjunior
-
24
12:30
sön
12:30
Pojkar 14
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Pojkar 14
»
Rotebro IS Blå Fotbollsförening P2014
- Ursvik IK
-
24
11:00
sön
11:00
Pojkar 14
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Pojkar 14
»
Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14
- AIK grön
-
24
09:00
sön
09:00
Flickor 11
, Bollstanäs IP (plan 2 vid sjön)
Flickor 11
»
Bollstanäs -
Rotebro IS Fotbollsförening
-
23
15:00
lör
15:00
Pojkar 09
, Bortaplan
Pojkar 09
»
IFK Lidingö -
Rotebro IS Fotbollsförening
2 - 3
23
14:00
lör
14:00
Herrar A-lag
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Herrar A-lag
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Kilimanjaro FF
8 - 1
23
10:30
lör
10:30
Herrar A-lag
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Herrar A-lag
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Rönninge Salem
7 - 2
17
14:00
sön
14:00
Flickor 09
, Vaxö IP konstgräs
Flickor 09
»
IFK Vaxholm -
Rotebro IS Fotbollsförening Flickor 09/10
-
17
14:00
sön
14:00
Pojkar 12
, Upplands Väsby fotbollshall
Pojkar 12
»
Bollstanäs -
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 12
-
17
11:00
sön
11:00
Pojkar 13
, Skinnaråsens IP -7manna halvplan
Pojkar 13
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 13 röd
- Hammarby IF FF
-
17
09:30
sön
09:30
Pojkar 13
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Pojkar 13
»
Rotebro IS Fotbollsförening blå
- Täby FK
-
16
13:00
lör
13:00
Pojkar 07
, Skinnaråsens IP
Pojkar 07
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 07
- Täby FK
5 - 1
16
10:00
lör
10:00
Pojkar 12
, Sollentuna Fotbollshall
Pojkar 12
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 12
- Bollstanäs
-
16
10:00
lör
10:00
Pojkar 14
, Vikingavallen (Täby IP)
Pojkar 14
»
IK Frej Täby -
Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14
-
16
09:00
lör
09:00
Pojkar 14
, Vikingavallen (Täby IP)
Pojkar 14
»
IK Frej Täby -
Rotebro IS Blå Fotbollsförening Pojkar 14
-
15
17:30
fre
17:30
Flickor 10
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Flickor 10
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Djurgårdens if
-
10
16:00
sön
16:00
Herrar A-lag
, Strömvallen
Herrar A-lag
»
Bele Barkarby -
Rotebro IS Fotbollsförening
7 - 2
10
14:30
sön
14:30
Pojkar 13
, Bro IP
Pojkar 13
»
Upplands-Bro United FK -
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 13
-
10
13:45
sön
13:45
Damer A-lag
, Kälvesta BP
Damer A-lag
»
Hässelby -
Rotebro IS Fotbollsförening
-
10
13:15
sön
13:15
Pojkar 07
, Skinnaråsens IP
Pojkar 07
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 07
- Österåker
2 - 4
10
10:30
sön
10:30
Pojkar 09
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Pojkar 09
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 09
- Bollstanäs SK
-
09
16:30
lör
16:30
Pojkar 14
, Bergshamra IP
Pojkar 14
»
AIK Grön -
Rotebro IS Blå
-
09
15:00
lör
15:00
Pojkar 14
, Stora Mossens IP
Pojkar 14
»
Brommapojkarna -
Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14
-
09
12:00
lör
12:00
Herrar A-lag
, Skinnaråsens IP 2
Herrar A-lag
»
Polonia Falcons FF (6) -
Rotebro IS FF (5)
0 - 3
03
11:00
sön
11:00
Pojkar 14
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Pojkar 14
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 14
- Aspudden Tellus Röd P2014
-
02
15:00
lör
15:00
Pojkar 10
, Ängby IP
Pojkar 10
»
Brommapojkarna -
Rotebro IS Fotbollsförening
-
02
14:00
lör
14:00
Pojkar 09
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Pojkar 09
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 09
- FC Arlanda
-
02
11:00
lör
11:00
Herrar A-lag
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Herrar A-lag
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Roslagskulla
2 - 5
01
20:10
fre
20:10
Herrar A-lag
, Torvalla IP 1
Herrar A-lag
»
Rotebro IS FF (5)
- Vega FC (6)
1 - 1
FEBRUARI 2024
27
17:45
tis
17:45
Pojkar 14
, Sollentuna Fotbollshall
Pojkar 14
»
Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14
- Väsby FF P2014 Blå
-
24
16:30
lör
16:30
Herrar A-lag
, Järfällavallen 2
Herrar A-lag
»
Ursvik IK (6) -
Rotebro IS FF (5)
2 - 2
24
13:00
lör
13:00
Pojkar 13
, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Pojkar 13
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 13
- Vasalunds if
-
24
10:10
lör
10:10
Flickor 14
, Sollentuna Fotbollshall (Norrvikshallen)
Flickor 14
»
Rotebro IS Fotbollsförening Flickor 14
- Bollstanäs SK Gul
-
24
10:00
lör
10:00
Flickor 12
, Sollentuna Fotbollshall
Flickor 12
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Kallhäll
-
19
20:15
mån
20:15
Pojkar 07
, Helenelunds IP
Pojkar 07
»
Sollentuna FK P08 U -
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 07
5 - 7
19
17:20
mån
17:20
Pojkar 14
, Tallbohov IP
Pojkar 14
»
Järfälla FF -
Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14
-
18
17:30
sön
17:30
Pojkar 14
, Norrvikens IP (utomhus)
Pojkar 14
»
Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14
- Erikslund Täby
-
18
15:45
sön
15:45
Pojkar 12
, Bortaplan
Pojkar 12
»
Bro -
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 12
-
18
12:00
sön
12:00
Pojkar 14
, Vilundahallen
Pojkar 14
»
Bollstanäs SK Gul -
Rotebro IS Blå Fotbollsförening Pojkar 14
-
17
13:00
lör
13:00
Pojkar 13
, Vilundahallen
Pojkar 13
»
Bollstanäs -
Rotebro IS Fotbollsförening röd
-
11
13:30
sön
13:30
Pojkar 13
, Stocksunds IP
Pojkar 13
»
Stocksund -
Rotebro IS Fotbollsförening blå
-
10
13:00
lör
13:00
Pojkar 14
, Erikslunds BP
Pojkar 14
»
Erikslund Täby -
Rotebro IS Blå Fotbollsförening Pojkar 14
-
10
10:00
lör
10:00
Flickor 12
, Sollentuna Fotbollshall
Flickor 12
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Kallhäll
-
04
13:00
sön
13:00
Flickor 12
, Runbyhallen
Flickor 12
»
Vallentuna -
Rotebro IS Fotbollsförening
-
04
12:00
sön
12:00
Flickor 12
, Runbyhallen
Flickor 12
»
Vallentuna -
Rotebro IS Fotbollsförening
-
03
12:25
lör
12:25
Pojkar 13
, Skarpängshallen Ljungmyrsvägen 20-24, Täby
Pojkar 13
»
Täbyblixten -
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 13
-
JANUARI 2024
28
16:50
sön
16:50
Pojkar 14
, Norrvikens IP (utomhus)
Pojkar 14
»
Rotebro Blå P14
- Sollentuna Vaxmora
-
28
12:00
sön
12:00
Pojkar 14
, Vilundahallen
Pojkar 14
»
Bollstanäs SK Gul -
Rotebro Röd IS Fotbollsförening Pojkar 14
-
28
11:30
sön
11:30
Pojkar 13
, Runbyhallen
Pojkar 13
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 13
- Ej klart
-
27
14:20
lör
14:20
Pojkar 14
, Norrvikens IP (utomhus)
Pojkar 14
»
Rotebro Röd P14
- Sollentuna Vaxmora
-
20
10:00
lör
10:00
Flickor 12
, Sollentuna Fotbollshall
Flickor 12
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Sollentuna FK Viby
-
14
15:30
sön
15:30
Pojkar 13
, Bortaplan
Pojkar 13
»
Bollstanäs -
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 13
-
13
10:00
lör
10:00
Flickor 12
, Sollentuna Fotbollshall
Flickor 12
»
Rotebro IS Fotbollsförening
- Sollentuna FK Viby
-
09
17:20
tis
17:20
Pojkar 14
, Sollentuna Fotbollshall
Pojkar 14
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 14
- Apollon Solna Röd
-
02
17:20
tis
17:20
Pojkar 14
, Sollentuna Fotbollshall
Pojkar 14
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 14
- Mälarhöjdens IK
-
DECEMBER 2023
30
09:30
lör
09:30
Pojkar 13
, Sollentuna Fotbollshall
Pojkar 13
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 13
- Spånga is
-
17
08:00
sön
08:00
Pojkar 13
, Vilunda fotbollshall
Pojkar 13
»
Bredden FC -
Rotebro IS Fotbollsförening
-
16
13:00
lör
13:00
Pojkar 15
, Sollentuna Fotbollshall
Pojkar 15
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 15
-
-
14
19:00
tor
19:00
Pojkar 12
, Vilunda fotbollshall
Pojkar 12
»
Bollstanäs -
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 12
-
09
10:00
lör
10:00
Pojkar 12
, Sollentuna Fotbollshall
Pojkar 12
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 12
- Bollstanäs HFF
-
02
16:30
lör
16:30
Pojkar 12
, Bortaplan
Pojkar 12
»
Bro -
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 12
-
02
09:30
lör
09:30
Pojkar 13
, Sollentuna Fotbollshall
Pojkar 13
»
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 13
- Täby FF
-
SPONSORER