Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
APRIL 2020
 
04
08:00
lör
08:00    
Flickor 08, Vallentuna Ip
Vallentuna Vår cup - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
04
09:30
lör
09:30    
Pojkar 10, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Rotebro P11  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 11, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - P10  -      
04
10:30
lör
10:30    
Pojkar 07, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Älvsjö  -      
04
12:00
lör
12:00    
Flickor 06, Skinnaråsens IP 2 - träningsmatch
Rotebro IS FF 1 - Täby FK 32  -      
04
14:00
lör
14:00    
Flickor 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Sundbybergs IK  -      
04
14:00
lör
14:00    
Pojkar 06, Bällstabergs BP 1
Bällsta FF 2 - Rotebro IS FF 1  -      
04
16:00
lör
16:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 2  -      
05
11:30
sön
11:30    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Preben Bois  -      
05
14:15
sön
14:15    
Pojkar 07, Matchen uppskjuten.
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 16  -      
05
16:00
sön
16:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Sundbyberg  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Täby United P04  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
APRIL 2020
 
03
18:15
fre
18:15    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
 
Rotebro IS Fotbollsförening - FC Åkersberga  -      
01
ons
00:00    
P 19, Ursviks IP 1
P 19 » 
Ursvik IK 1 - Rotebro IS FF 1
  -      
MARS 2020
 
29
16:45
sön
16:45    
Pojkar 03, Sollentuna Fotbollshall
Sollen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
29
12:00
sön
12:00    
Flickor 04, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Hässelby SK FF  -      
29
10:45
sön
10:45    
Flickor 06, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Sickla  -      
29
09:00
sön
09:00    
Flickor 09, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Träningsmatcher  -      
28
13:00
lör
13:00    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Danderyds SK  -      
28
11:15
lör
11:15    
Flickor 06, Helenelunds IP
Sollentuna FK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
28
10:00
lör
10:00    
Flickor 08, Bortaplan
Runby - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
28
09:30
lör
09:30    
Pojkar 08, Berga IP
Rönninge Salem - Rotebro IS Fotbollsförening  -      

  Fler spelade matcher >>
 
SPONSORER