Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
SEPTEMBER 2019
 
17
20:15
tis
20:15    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Enebybergs IF 12  -  0  
 
15
19:00
sön
19:00    
Damer A-lag, Årstagårdens BP 1
Årsta FF - Rotebro IS FF2  -  2  
15
16:00
sön
16:00    
Flickor 04, Bipen
Vasalund - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
15
16:00
sön
16:00    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Danderyds SK FF 10  -  6  
15
15:00
sön
15:00    
J 18, Skinnaråsens IP 1
J 18 » 
Rotebro IS FF 1 - Brommapojkarna DFF 1
0  -  6  
15
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP STOR 7-manna 15-16:30
Rotebro IS Fotbollsförening - Hässelby  -      
15
14:30
sön
14:30    
Flickor 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Täby FK 220  -  3  
15
12:45
sön
12:45    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Spånga IS FK 10  -      
15
12:45
sön
12:45    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 2 - IFK Lidingö FK 15 vit  -      
15
11:30
sön
11:30    
Flickor 08, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 5  -      
15
11:00
sön
11:00    
Pojkar 06, Lidingövallen 21
IFK Lidingö FK C blå - Rotebro IS FF 20  -  2  
15
10:30
sön
10:30    
Pojkar 04, Skytteholms IP 2
AIK FF 3 - Rotebro IS FF 10  -  3  
14
16:30
lör
16:30    
Flickor 04, Norrvikens IP 2 Hall
Sollentuna FK 3 - RIS/BSK  -      
14
14:00
lör
14:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - Djurgårdens IF FF 70  -  1  
14
12:30
lör
12:30    
Pojkar 07, Kvarnbacka BP 11
Kista SC KFUM BLÅ - Rotebro IS FF 1  -      
14
12:15
lör
12:15    
Flickor 09, Bollstanäs IP 21
Bollstanäs SK Grön - Rotebro IS FF 1  -      
14
10:15
lör
10:15    
Pojkar 09, Kryssarvallen 11
Täby FK 92 - Rotebro IS FF 1  -      
14
10:00
lör
10:00    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - IF Brommapojkarna 132  -  3  
 
08
18:00
sön
18:00    
Herrar A-lag, Norrvikens IP 1
Turebergs IF - Rotebro IS FF1  -  1  
08
17:30
sön
17:30    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - Enebybergs IF 3  -      
08
16:00
sön
16:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Bele Barkarby FF 5 - Rotebro IS FF 1  -      
08
15:00
sön
15:00    
Pojkar 04, Järfällavallen 1
FC Järfälla 2 - Rotebro IS FF 2  -      
08
14:30
sön
14:30    
Pojkar 06, Edsbergs Sportfält 2
Sollentuna FK 18 - Rotebro IS FF 13  -  3  
08
13:45
sön
13:45    
Pojkar 08, Erikslund 12
Täby United FC Grön - Rotebro IS FF 2  -      
08
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 6  -      
08
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Viggbyholms IK FF Blå  -      
08
09:00
sön
09:00    
Flickor 11, Bortaplan
Sollentuna - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
08
08:00
sön
08:00    
Pojkar 11, Edsbergs sportfält
Sollentuna 5an - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
07
15:00
lör
15:00    
J 18, Boovallen 1
J 18 » 
Boo FF 1 - Rotebro IS FF 1
4  -  0  
07
13:00
lör
13:00    
Pojkar 09, Runby IP
Runby IF - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
07
12:00
lör
12:00    
Flickor 08, Tele2 Arena 11
Ängby IF Grön - Rotebro IS FF 1  -      
07
09:00
lör
09:00    
Pojkar 09, Sundbybergs IP 22
Sundbybergs IK Röd - Rotebro IS FF 2  -      
07
08:00
lör
08:00    
Pojkar 10, Edsbergs Sportfält
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna 5:an  -      
06
19:15
fre
19:15    
Flickor 06, Ursviks IP 11
Ursvik IK Gul - Rotebro IS FF 12  -  0  
06
19:00
fre
19:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - IK Frej Täby FK 24  -  0  
03
20:00
tis
20:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Ursvik IK Gul2  -  1  
02
19:15
mån
19:15    
Pojkar 04, Margretelunds IP 2
Åkersberga BK Grön - Rotebro IS FF 18  -  1  
 
01
20:00
sön
20:00    
Damer A-lag, Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll - Rotebro IS FF6  -  0  
01
20:00
sön
20:00    
J 18, Skinnaråsens IP 1
J 18 » 
Rotebro IS FF 1 - Bollstanäs SK 1
3  -  1  
01
17:00
sön
17:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Kallhäll   -      
01
15:30
sön
15:30    
Pojkar 07, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Danderyds SK FF 1  -      
01
15:15
sön
15:15    
Flickor 06, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Sundbybergs IK5  -  3  
01
14:00
sön
14:00    
Flickor 09, Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
IFK Stocksund 1 - Rotebro IS FF 1  -      
01
09:00
sön
09:00    
Flickor 11, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna  -      
01
08:00
sön
08:00    
Pojkar 11, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna 5an  -      
AUGUSTI 2019
 
31
16:45
lör
16:45    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Kista SC KFUM VIT  -      
31
15:30
lör
15:30    
Flickor 08, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Enebybergs IF 1  -      
31
15:30
lör
15:30    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 2 - Täby FK 41  -      
31
15:00
lör
15:00    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Bro IK2  -  1  
31
14:00
lör
14:00    
Pojkar 06, Vaxö IP 12
IFK Vaxholm 3 - Rotebro IS FF 25  -  0  
31
12:45
lör
12:45    
Pojkar 07, Vällingby BP 11
IF Brommapojkarna 5 - Rotebro IS FF 1  -      
31
09:00
lör
09:00    
Pojkar 09, Åkersberga IP 22
IFK Österåker FK 2 - Rotebro IS FF 1  -      
31
09:00
lör
09:00    
Pojkar 11, Järfällavallen
Järfällaligan - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
31
08:00
lör
08:00    
Pojkar 10, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna 5:an  -      
30
20:00
fre
20:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Täby FK 219  -  1  
30
19:35
fre
19:35    
Flickor 04, Viksjövallen 2
IFK Viksjö 2 - RIS/BSK0  -  1  
30
18:15
fre
18:15    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Djurgårdens IF FF 63  -  0  
28
20:00
ons
20:00    
J 18, Hägernäs IP 2
J 18 » 
Viggbyholms IK FF - Rotebro IS FF 1
2  -  2  
28
20:00
ons
20:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Hässelby SK FF 24  -  1  
 
25
18:00
sön
18:00    
J 18, Ängby IP 1
J 18 » 
Ängby IF 1 - Rotebro IS FF 1
7  -  0  
25
17:00
sön
17:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP - Konstgräs
 
- Rotebro IS Fotbollsförening  -      
25
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 2 - Sollentuna FK 15  -      
25
13:30
sön
13:30    
Flickor 04, Bortaplan
Rotebro IS Fotbollsförening - Aik  -      
25
13:00
sön
13:00    
Flickor 06, Bromstens IP 21
Bromstens IK Svart - Rotebro IS FF 11  -  0  
25
12:45
sön
12:45    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 24  -      
25
11:30
sön
11:30    
Flickor 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - IFK Lidingö FK 10  -      
25
10:15
sön
10:15    
Pojkar 04, Viksjövallen 2
IFK Viksjö 3 - Rotebro IS FF 20  -  3  
25
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08, Kryssarvallen 12
Täby FK 41 - Rotebro IS FF 2  -      
25
10:15
sön
10:15    
Pojkar 09, Edsbergs Sportfält 22
Sollentuna FK 18 - Rotebro IS FF 2  -      
24
15:00
lör
15:00    
Herrar A-lag, Järfällavallen 1
Edessa Syrianska KIF - Rotebro IS FF0  -  2  
24
11:30
lör
11:30    
Pojkar 08, Helenelunds IP 125
Sollentuna FK 9 - Rotebro IS FF 1  -      
24
11:00
lör
11:00    
Flickor 08, Vaxö IP 125
IFK Vaxholm - Rotebro IS FF 1  -      
24
lör
00:00    
Flickor 04, Skinnaråsens IP 2
RIS/BSK - FK Bromma 1  -      
23
19:30
fre
19:30    
Damer A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Ingarö IF2  -  3  
23
18:30
fre
18:30    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - IF Brommapojkarna 73  -  4  
23
fre
00:00    
Flickor 04, Margretelunds IP 1
Åkersberga BK Grön - RIS/BSK  -      
21
20:00
ons
20:00    
J 18, Skinnaråsens IP 1
J 18 » 
Rotebro IS FF 1 - Älvsjö AIK FF 1
0  -  5  
 
18
17:45
sön
17:45    
Flickor 09, Vallentuna IP 32
Vallentuna BK DF Vit - Rotebro IS FF 1  -      
18
14:30
sön
14:30    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - AIK FF 90  -  5  
18
14:00
sön
14:00    
Damer A-lag, Bredängs BP 1
Newroz FC - Rotebro IS FF3  -  0  
18
13:00
sön
13:00    
Pojkar 06, Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM BLÅ - Rotebro IS FF 2  -      
18
12:00
sön
12:00    
Flickor 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Runby  -      
18
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11, Bortaplan
Santis Summer Cup 2019 - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
18
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Helenelunds IP
Sollentuna FK Helenelund - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
17
16:30
lör
16:30    
Pojkar 08, Viksjövallen
Viksjö - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
17
15:00
lör
15:00    
J 18, Älta IP 1
J 18 » 
Älta IF 1 - Rotebro IS FF 1
3  -  0  
17
14:00
lör
14:00    
Flickor 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - IF Brommapojkarna 62  -  1  
17
12:00
lör
12:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - Spånga IS FK 23  -  3  
 
11
15:00
sön
15:00    
Pojkar 06, Bollstanäs IP 2
Bollstanäs SK 23 - Rotebro IS FF 12  -  2  
10
16:00
lör
16:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 30  -  6  
10
15:00
lör
15:00    
J 18, Skinnaråsens IP 1
J 18 » 
Rotebro IS FF 1 - Värmdö IF
1  -  0  
10
14:00
lör
14:00    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - Sollentuna FK 214  -  1  
08
20:00
tor
20:00    
Herrar A-lag, Tallbohovs IP 1
IK Säbysjön - Rotebro IS FF1  -  1  
08
08:00
tor
08:00    
Pojkar 08, Strömsbro
 
Rallarbollen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
JUNI 2019
 
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Älvsjö IP
Miniturnering Älvsjö - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
 
16
14:30
sön
14:30    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Bollstanäs SK 230  -  12
16
14:00
sön
14:00    
J 18, Tyresövallen 1
J 18 » 
Tyresö FF - Rotebro IS FF 1
7  -  1  
16
09:00
sön
09:00    
Flickor 08, Bortaplan
Pilsbocupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
16
08:00
sön
08:00    
Pojkar 08, Pilsbo friluftsområde
 
Pilsbocupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
16
08:00
sön
08:00    
Pojkar 11, Pilsbo Friluftsområde
 
Pilsbocupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
15
15:00
lör
15:00    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - IK Säbysjön4  -  1  
15
10:00
lör
10:00    
Flickor 04, Bollstanäs IP 2
FK Bromma 1 - RIS/BSK0  -  3  
15
10:00
lör
10:00    
Flickor 06, Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 6 - Rotebro IS FF 12  -  5  
15
09:00
lör
09:00    
Flickor 08, Bortaplan
Pilsbocupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
15
08:00
lör
08:00    
Flickor 08, Pilsbo friluftsområde
pilsbo - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
15
08:00
lör
08:00    
Pojkar 08, Pilsbofriluftsområde
 
Pilsbocupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
15
08:00
lör
08:00    
Pojkar 11, Pilsbo Friluftsområde
 
Pilsbocupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
14
19:30
fre
19:30    
Damer A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Solberga BK5  -  0  
14
19:10
fre
19:10    
Pojkar 04, Åkersberga IP 2
IFK Österåker FK 1 - Rotebro IS FF 10  -  0  
12
20:00
ons
20:00    
Flickor 04, Södervik 1
RIS/BSK - Åkersberga BK Grön6  -  4  
12
19:00
ons
19:00    
Pojkar 04, Kärrdals BP 1
Sollentuna FK 3 - Rotebro IS FF 16  -  0  
10
20:00
mån
20:00    
Herrar A-lag, Röllingby 1
Åkersberga FC - Rotebro IS FF2  -  1  
 
09
19:00
sön
19:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - IFK Viksjö 30  -  4  
09
17:15
sön
17:15    
Flickor 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Bromstens IK Svart1  -  0  
09
17:00
sön
17:00    
J 18, Skinnaråsens IP 1
J 18 » 
Rotebro IS FF 1 - Spårvägens FF 1
3  -  4  
09
16:00
sön
16:00    
Pojkar 06, Kärrdals BP 1
Sollentuna FK 21 - Rotebro IS FF 26  -  3  
09
15:30
sön
15:30    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 2 - Bällsta FF 1  -      
09
15:00
sön
15:00    
Pojkar 03, Ursviks IP 1
Ursvik IK Gul - Rotebro IS FF 10  -  7  
09
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06, Råstasjön 1
AIK FF 9 - Rotebro IS FF 13  -  1  
09
12:00
sön
12:00    
Flickor 04, Skytteholm
Aik - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
09
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 3 - Rotebro IS FF 1  -      
09
09:00
sön
09:00    
Flickor 11, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna  -      
09
07:00
sön
07:00    
Pojkar 11, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna5an  -      
08
16:45
lör
16:45    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 2 - Norrtulls SK Blå 2  -      
08
15:30
lör
15:30    
Flickor 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - IFK Lidingö FK 9 vit  -      
08
15:30
lör
15:30    
Flickor 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Vallentuna BK DF Vit  -      
08
08:00
lör
08:00    
Pojkar 08, Storvreta
 
UNT Cupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
08
08:00
lör
08:00    
Pojkar 10, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Skinnaråsen  -      
07
18:15
fre
18:15    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - Kista SC KFUM BLÅ  -      
07
17:30
fre
17:30    
Pojkar 07, Bollstanäs IP 21
Bollstanäs SK Gul 1 - Rotebro IS FF 1  -      
07
08:00
fre
08:00    
Pojkar 08, Storvreta
 
UNT Cupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
06
14:00
tor
14:00    
J 18, Berga IP 1
J 18 » 
Rönninge Salem Fotboll 1 - Rotebro IS FF 1
5  -  3  
04
20:00
tis
20:00    
Damer A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Ursvik IK3  -  5  
 
02
17:00
sön
17:00    
Flickor 04, Skinnaråsens IP 2
RIS/BSK - IFK Viksjö 21  -  1  
02
15:00
sön
15:00    
Flickor 06, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Sundbyberg  -      
02
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Kungsängens IF 1  -      
02
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06, Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 13 - Rotebro IS FF 23  -  1  
02
12:00
sön
12:00    
Pojkar 09, Bollstanäs IP 22
Bollstanäs SK 1 Vit - Rotebro IS FF 2  -      
02
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 21  -      
02
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Bällsta FF 2  -      
01
15:00
lör
15:00    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Edessa Syrianska KIF2  -  2  
01
12:30
lör
12:30    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Täby FK 215  -  1  
01
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08, Bolindervallen 22
Kallhälls FF 1 - Rotebro IS FF 1  -      
01
10:15
lör
10:15    
Flickor 09, Gångsätra BP 1
IFK Lidingö FK 10 - Rotebro IS FF 1  -      
01
09:00
lör
09:00    
Pojkar 08, Åkersberga IP 22
IFK Österåker FK 1 - Rotebro IS FF 2  -      
01
08:15
lör
08:15    
Pojkar 10, Stora Mossen IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Brommapojkarna P10/11 - 7-manna match  -      
MAJ 2019
 
31
20:00
fre
20:00    
Pojkar 04, Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - Rotebro IS FF 23  -  1  
30
11:00
tor
11:00    
Pojkar 11, Viksjövallen 3
IFK Viksjö - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
28
20:00
tis
20:00    
Damer A-lag, Skinnaråsens IP 1
Tekniska Högskolan FC - Rotebro IS FF2  -  0  
 
26
16:15
sön
16:15    
Pojkar 04, Bromstens IP 2
IF Brommapojkarna 7 - Rotebro IS FF 15  -  1  
26
16:15
sön
16:15    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - IFK Vaxholm 33  -  0  
26
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08, Bergshamra IP
AIK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
26
14:30
sön
14:30    
Flickor 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Ursvik IK Gul1  -  3  
26
14:00
sön
14:00    
Pojkar 03, Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 21 - Rotebro IS FF 12  -  5  
26
13:00
sön
13:00    
Flickor 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna  -      
26
12:45
sön
12:45    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 2 - IFK Lidingö FK 9 blå  -      
26
12:15
sön
12:15    
Flickor 04, Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF 2 - RIS/BSK  -      
26
11:30
sön
11:30    
Flickor 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - IFK Stocksund 1  -      
26
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Spånga IS FK 3  -      
26
10:15
sön
10:15    
Pojkar 07, Tibblevallen (Täby SC) 22
Täby FK 63 - Rotebro IS FF 1  -      
26
09:00
sön
09:00    
Flickor 11, Bortaplan
Sollentuna - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
26
08:00
sön
08:00    
Pojkar 11, Edsbergs Sportfält
Sollentuna5an - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
25
16:00
lör
16:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Åkersberga BK Grön5  -  0  
25
14:00
lör
14:00    
Herrar A-lag, Bro IP 1
Bro IK - Rotebro IS FF2  -  0  
25
13:00
lör
13:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Täby United  -      
25
11:30
lör
11:30    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Hammarby FF  -      
25
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Täby United  -      
25
09:00
lör
09:00    
Pojkar 09, Kryssarvallen 12
Täby FK 51 - Rotebro IS FF 1  -      
25
08:00
lör
08:00    
Pojkar 10, Edsbergs Sportfält
Rotebro IS Fotbollsförening - sollentuna 5:an  -      
24
18:00
fre
18:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - FC Järfälla 21  -  3  
 
19
14:30
sön
14:30    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 181  -  6  
19
12:00
sön
12:00    
Flickor 04, Bortaplan
Vasalund - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
19
12:00
sön
12:00    
J 18, Stadshagens IP 1
J 18 » 
Karlbergs BK - Rotebro IS FF 1
2  -  3  
19
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 2 - Sollentuna FK 17  -      
19
10:00
sön
10:00    
Pojkar 06, Enebybergs IP 2
Enebybergs IF 3 - Rotebro IS FF 22  -  0  
19
09:45
sön
09:45    
Pojkar 04, Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 7 - Rotebro IS FF 21  -  6  
19
09:00
sön
09:00    
Pojkar 09, Margretelunds IP 21
Åkersberga BK Vit - Rotebro IS FF 2  -      
18
16:00
lör
16:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - IFK Lidingö FK S vit10  -  2  
18
15:00
lör
15:00    
Flickor 06, Skarpäng 1
Täby FK 22 - Rotebro IS FF 13  -  2  
18
15:00
lör
15:00    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Turebergs IF1  -  2  
18
14:00
lör
14:00    
Damer A-lag, Kärrtorps IP 1
BK Träsket - Rotebro IS FF1  -  13
18
13:45
lör
13:45    
Pojkar 09, Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FK 3 - Rotebro IS FF 1  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar 04, Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FK 2 - Rotebro IS FF 14  -  3  
18
12:45
lör
12:45    
Pojkar 08, Viksjövallen 3
IFK Viksjö 1 - Rotebro IS FF 1  -      
18
10:15
lör
10:15    
Flickor 09, Bromstens IP 21
Bromstens IK Svart - Rotebro IS FF 1  -      
15
20:00
ons
20:00    
Flickor 04, Södervik
Sundbybergs fk - BSK/RIS  -      
13
18:30
mån
18:30    
Pojkar 03, Enebybergs IP 1
Enebybergs IF 1 - Rotebro IS FF 14  -  0  
 
12
18:00
sön
18:00    
Herrar A-lag, Ärvinge BP 1
Stockholms IF Midia - Rotebro IS FF3  -  7  
12
17:15
sön
17:15    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - AIK FF 31  -  5  
12
15:30
sön
15:30    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - IFK Lidingö FK C blå0  -  4  
12
14:00
sön
14:00    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 2 - IF Brommapojkarna 17  -      
12
12:45
sön
12:45    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Djurgårdens IF FF 15  -      
12
11:30
sön
11:30    
Flickor 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Bollstanäs SK Grön  -      
12
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Enebybergs IF 3  -      
12
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Vallentuna IP 32
Vallentuna BK 2 - Rotebro IS FF 2  -      
12
11:00
sön
11:00    
Pojkar 06, Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF 1 - Rotebro IS FF 17  -  3  
12
09:00
sön
09:00    
Flickor 11, Bortaplan
Sollentuna - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
12
08:00
sön
08:00    
Pojkar 11, Edsbergs Sportfält
Sollentuna5an - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
11
16:00
lör
16:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - Täby FK 13  -  2  
11
15:00
lör
15:00    
J 18, Skinnaråsens IP 1
J 18 » 
Rotebro IS FF 1 - IFK Österåker FK 1
3  -  4  
11
14:00
lör
14:00    
Flickor 04, Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - RIS/BSK3  -  0  
11
14:00
lör
14:00    
Flickor 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Bollstanäs SK 21  -  4  
11
10:15
lör
10:15    
Flickor 08, Margretelunds IP 22
Åkersberga BK Svart - Rotebro IS FF 1  -      
11
09:30
lör
09:30    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - FC Järfälla Röd  -      
11
08:00
lör
08:00    
Pojkar 10, Edsbergs Sportfält
Rotebro IS Fotbollsförening Sollentuna 5:an - Sollentuna 5:an  -      
10
19:30
fre
19:30    
Damer A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Västerhaninge IF0  -  2  
09
18:30
tor
18:30    
Pojkar 09, Runby IP, Upplands Väsby
Runby IF - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
08
20:00
ons
20:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - IF Brommapojkarna 55  -  1  
 
05
18:45
sön
18:45    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 21
Djurgårdens IF FF 6 - Rotebro IS FF 12  -  4  
05
18:30
sön
18:30    
Pojkar 04, Djursholms IP 2
FC Djursholm 2 - Rotebro IS FF 13  -  1  
05
17:00
sön
17:00    
Flickor 04, Skinnaråsens IP 2
RIS/BSK - IF Brommapojkarna 32  -  0  
05
16:00
sön
16:00    
J 18, Danderyd Arena 1
J 18 » 
IFK Stocksund 1 - Rotebro IS FF 1
13  -  2  
05
14:30
sön
14:30    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - IK Frej Täby FK 20  -  7  
05
12:45
sön
12:45    
Flickor 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Viggbyholms IK FF Vit  -      
05
11:30
sön
11:30    
Flickor 08, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Täby FK 41  -      
05
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 2 - Bollstanäs SK 1  -      
05
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
IFK Stocksund 1 - Rotebro IS FF 1  -      
05
09:00
sön
09:00    
Flickor 11, Bortaplan
Sollentuna Fotbollsklubb - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
05
08:00
sön
08:00    
Pojkar 11, Edsbergs Sportfält
Sollentuns5an - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
04
16:00
lör
16:00    
Damer A-lag, Östermalms IP 1
AK Stockholmsatleterna - Rotebro IS FF1  -  5  
04
16:00
lör
16:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Danderyds SK FF 13  -  2  
04
15:00
lör
15:00    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Åkersberga BK3  -  1  
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 08, Hässelby IP 21
Hässelby SK FF 4 - Rotebro IS FF 1  -      
04
13:15
lör
13:15    
Pojkar 07, Bällstabergs BP 12
Bällsta FF 1 - Rotebro IS FF 1  -      
04
12:30
lör
12:30    
Pojkar 09, Kärrdals BP 12
Sollentuna FK 4 - Rotebro IS FF 2  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06, Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF 2 - Rotebro IS FF 20  -  0  
04
10:00
lör
10:00    
Flickor 04, Bortaplan
Ekerö IK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 04, Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF 2 - Rotebro IS FF 22  -  6  
04
09:00
lör
09:00    
Flickor 06, Råstasjön 1
AIK FF 3 - Rotebro IS FF 15  -  1  
04
08:00
lör
08:00    
Pojkar 10, Bortaplan
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna 5:an - Sollentuna 5:an  -      
01
14:00
ons
14:00    
J 18, Skinnaråsens IP 2
J 18 » 
Rotebro IS FF 1 - Akropolis IF
4  -  6  
APRIL 2019
 
28
20:00
sön
20:00    
Pojkar 03, Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - Rotebro IS FF 12  -  5  
28
16:00
sön
16:00    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Täby FK 526  -  2  
28
16:00
sön
16:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - IF Brommapojkarna 8  -      
28
15:15
sön
15:15    
Flickor 08, Djursholms IP 31
FC Djursholm 1 - Rotebro IS FF 1  -      
28
15:00
sön
15:00    
J 18, Torvalla IP 3
J 18 » 
IFK Haninge - Rotebro IS FF 1
2  -  4  
28
14:30
sön
14:30    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - Kallhälls FF 23  -  4  
28
14:00
sön
14:00    
Flickor 04, Sollentuna Fotbollshall
 
- Rotebro IS Fotbollsförening  -      
28
12:45
sön
12:45    
Pojkar 08, Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
IFK Stocksund 5 - Rotebro IS FF 2  -      
28
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Djurgårdens IF FF 14  -      
28
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 19  -      
27
16:00
lör
16:00    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF - Vallentuna United FC4  -  1  
27
14:00
lör
14:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - IFK Lidingö FK 2 vit3  -  5  
27
13:00
lör
13:00    
Flickor 04, Danderyd Arena 1
IFK Stocksund 2 - RIS/BSK3  -  6  
27
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06, Östermalms IP 12
Djurgårdens IF FF 10 - Rotebro IS FF 24  -  4  
27
11:30
lör
11:30    
Flickor 09, Norrvikens IP 126
Sollentuna FK 7 - Rotebro IS FF 1  -      
27
09:00
lör
09:00    
Flickor 06, Ängby IP 11
Ängby IF 1 - Rotebro IS FF 15  -  0  
26
19:30
fre
19:30    
Damer A-lag, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF - IFK Vaxholm4  -  1  
23
20:00
tis
20:00    
Herrar A-lag, Södervik 1
Wäsby FC - Rotebro IS FF3  -  3  
22
18:00
mån
18:00    
J 18, Skinnaråsens IP 2
J 18 » 
Rotebro IS FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1
3  -  5  
22
16:30
mån
16:30    
Pojkar 04, Erikslund 1
Täby United FC 4 - Rotebro IS FF 21  -  11
22
16:00
mån
16:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Sundbybergs IK 22  -  0  
22
14:00
mån
14:00    
Flickor 04, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Ängby IF - F04  -      
22
12:15
mån
12:15    
Flickor 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 33  -  4  
22
10:30
mån
10:30    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - FC Djursholm 31  -  4  
22
10:00
mån
10:00    
Flickor 08, Bortaplan
Rotebro IS Fotbollsförening - Bollstanäs   -      
 
14
17:00
sön
17:00    
Pojkar 04, Vallentuna IP 2
Vallentuna BK 1 - Rotebro IS FF 16  -  0  
14
10:00
sön
10:00    
Pojkar 06, Spånga IP 4
Spånga IS FK 6 - Rotebro IS FF 22  -  3  
14
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Bortaplan
Enskede - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
13
14:30
lör
14:30    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Kallhäll FF  -      
13
14:00
lör
14:00    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Enebybergs IF 2  -      
13
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Bro IK  -      
13
11:00
lör
11:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Bro IK  -      
13
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Bele Barkarby  -      
13
09:30
lör
09:30    
Pojkar 11, Skinnaråsens IP
 
Rotebro IS Fotbollsförening - 3 h plantid bokat för matcher mot Viksjö mfl  -      
13
08:30
lör
08:30    
Flickor 08, Bortaplan
Vallentuna Vår-Cup - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
13
08:00
lör
08:00    
Pojkar 09, Söderviks fotbollsplan, Upplands Väsby
Bollstanäs SK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
12
19:30
fre
19:30    
J 18, Trollbäckens IP 2
J 18 » 
Hanvikens SK 1 - Rotebro IS FF 1
8  -  1  
11
20:00
tor
20:00    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Sigtuna - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
 
07
18:00
sön
18:00    
J 18, Skinnaråsens IP 2
J 18 » 
Rotebro IS FF 1 - Hammarby TFF 1
3  -  7  
07
18:00
sön
18:00    
Pojkar 03, Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF 2 - Rotebro IS FF 11  -  2  
07
16:00
sön
16:00    
Pojkar 06, Helenelunds IP 11
Sollentuna FK 13 - Rotebro IS FF 11  -  2  
07
15:00
sön
15:00    
Flickor 06, Bollstanäs IP
Bollstanäs - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
07
13:30
sön
13:30    
Damer A-lag, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Erikslund KF  -      
06
13:00
lör
13:00    
Pojkar 04, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Täby United FC 24  -  4  
06
11:00
lör
11:00    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - IFK Stocksund 21  -  5  
MARS 2019
 
31
17:00
sön
17:00    
Damer A-lag, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - internmatch mot/med F04  -      
31
14:30
sön
14:30    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Bromsten  -      
31
14:00
sön
14:00    
Pojkar 11, Skinnaråsens IP
 
Rotebro IS Fotbollsförening - Miniturnering 2,5 h  -      
31
12:00
sön
12:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Vasalunds IF  -      
31
11:15
sön
11:15    
Pojkar 07, Älvsjö IP 4
Rotebro IS Fotbollsförening - Sörskogen IF  -      
31
10:30
sön
10:30    
Pojkar 07, Älvsjö IP 5
Rotebro IS Fotbollsförening - Segeltorps IF  -      
31
10:30
sön
10:30    
Pojkar 07, Älvsjö IP 5 och Älvsjö IP 4
Ersans pokal:Två matcher, Segeltorp och Älvsjö IF - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
30
17:30
lör
17:30    
Pojkar 06, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Vällingby AIK0  -  2  
30
13:00
lör
13:00    
J 18, Skinnaråsens IP - Konstgräs
J 18 » 
Rotebro IS Fotbollsförening - FK BROMMA
5  -  3  
30
10:30
lör
10:30    
Flickor 06, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Sundbybergs IK  -      
30
08:00
lör
08:00    
Flickor 09, Sollentuna Fotbollshall
Sollentuna Fotbollsklubb - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
29
17:00
fre
17:00    
Pojkar 08, Rissne IP
Ursvik IK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
27
20:00
ons
20:00    
Damer A-lag, Midgårdsvallen, Märsta
SK Wigör - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
 
24
13:00
sön
13:00    
Flickor 08, Runby gymnastikhall, Runby skola, Upplands Väsby
Runby F08 - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
24
13:00
sön
13:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna FK Helenelund  -      
24
11:00
sön
11:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Håbo  -      
24
10:15
sön
10:15    
J 18, Järfällavallen
J 18 » 
Ängby IF - Rotebro IS Fotbollsförening
2  -  0  
23
17:30
lör
17:30    
Pojkar 11, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Runby   -      
23
14:30
lör
14:30    
Flickor 06, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Huddinge  -      
23
11:00
lör
11:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Kungsholmen/Järfälla/Bele  -      
19
21:30
tis
21:30    
Herrar A-lag, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Erikslund kf  -      
19
19:00
tis
19:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Bollstanäs SK  -      
 
17
16:30
sön
16:30    
Pojkar 06, Bällstabergsplan
Bällsta FF - Rotebro IS Fotbollsförening2  -  0  
17
13:00
sön
13:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - AIK  -      
17
12:50
sön
12:50    
Pojkar 07, Vikjsövallen 2
IFK Viksjö - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
17
08:00
sön
08:00    
Flickor 09, Upplands Väsby
Tigercupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
16
17:30
lör
17:30    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Ursvik  -      
16
14:00
lör
14:00    
Flickor 11, Vilundahallen i Upplands Väsby
Tiger Cupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
16
13:00
lör
13:00    
Pojkar 03, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - BKV Norrtälje  -      
12
21:30
tis
21:30    
Herrar A-lag, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Nortulls sk  -      
 
09
18:00
lör
18:00    
Pojkar 03, Bortaplan
Alnö IF - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
09
17:30
lör
17:30    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Djurgårdens IF  -      
09
16:00
lör
16:00    
Pojkar 07, Myrsjö IP, Nacka(Ersans pokal)
Rotebro IS Fotbollsförening - Jarlabergs IF  -      
09
15:30
lör
15:30    
Pojkar 03, Bortaplan
IFK Österåker - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
09
13:00
lör
13:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - AIK  -      
09
11:00
lör
11:00    
Pojkar 03, Bortaplan
Öna SK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
09
08:00
lör
08:00    
Flickor 06, Vilundahallen
Bollsta indoor - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
05
18:00
tis
18:00    
Pojkar 07, RM-hallen (vid Danderyds gymnasium) (Ersans pokal)
Enebybergs IF - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
 
02
17:30
lör
17:30    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Frej  -      
02
17:30
lör
17:30    
Pojkar 11, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Håbo FF (Lag 3 och 4)  -      
01
15:00
fre
15:00    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Järfälla FC  -      
FEBRUARI 2019
 
23
17:30
lör
17:30    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Viksjö  -      
23
17:30
lör
17:30    
Pojkar 11, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Håbo FF (Lag 1 och 2)  -      
19
21:30
tis
21:30    
Herrar A-lag, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Råsunda IS4  -  0  
 
17
15:00
sön
15:00    
J 18, Bortaplan
J 18 » 
Bollstanäs SK J18 - Rotebro IS Fotbollsförening
0  -  3  
17
11:00
sön
11:00    
Pojkar 03, Kungsängen IP
Bro IK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
17
08:00
sön
08:00    
Pojkar 09, Bro Fotbollshall, Bro Idrottsplats
Kungsängens IF - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
16
17:30
lör
17:30    
Pojkar 06, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Täby United4  -  1  
12
21:30
tis
21:30    
Herrar A-lag, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Söderhöjden3  -  1  
 
10
11:00
sön
11:00    
Flickor 04, Skarpängshallen
Viggbyholm - Rotebro/BSK  -      
09
17:30
lör
17:30    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Grödinge SK  -      
09
17:30
lör
17:30    
Pojkar 11, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Kallhäll FF (Lag 3 och 4)  -      
08
20:00
fre
20:00    
J 18, Bortaplan
J 18 » 
FC Järfälla - Rotebro IS Fotbollsförening
3  -  3  
05
21:30
tis
21:30    
Herrar A-lag, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Dynamo Täby7  -  0  
 
02
17:30
lör
17:30    
Pojkar 11, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Kallhäll FF (Lag 1 och 2)  -      
02
15:00
lör
15:00    
Pojkar 03, (INSTÄLLD)
Hässelby SK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
JANUARI 2019
 
26
18:00
lör
18:00    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Mälarhöjdens IK  -      
 
20
11:00
sön
11:00    
Pojkar 07, Enebybergs IP (Ersans pokal) INSTÄLLD
Enebyberg - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
20
08:30
sön
08:30    
Pojkar 09, Vilundaparken Upplands Väsby
Bollstanäs BK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
19
17:30
lör
17:30    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Djurgårdens IF  -      
19
07:10
lör
07:10    
Flickor 06, Strandhallen
Hanvikens SK Fotboll Indoor - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
 
13
20:00
sön
20:00    
Pojkar 03, Sollentuna Fotbollshall
Sollentuna FK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
13
15:00
sön
15:00    
Flickor 09, Järfälla
KFF Cupen - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
13
08:00
sön
08:00    
Pojkar 10, Kungsängens sporthall
Rotebro IS Fotbollsförening - Inomhusturnering i Kungsängens sporthall  -      
12
17:30
lör
17:30    
Pojkar 11, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - AIK och BSK  -      
12
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Sollentuna FK Helenelund - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
DECEMBER 2018
 
16
11:00
sön
11:00    
Flickor 04, Hägernäs IP
Viggbyholm - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
15
17:30
lör
17:30    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - IFK Lidingö och Mälarhöjden  -      
15
17:30
lör
17:30    
Pojkar 08, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Mälarhöjdens IK  -      
15
11:00
lör
11:00    
Flickor 06, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - BSK  -      
14
17:30
fre
17:30    
Flickor 06, Sollentuna Fotbollshall
Sollentuna - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
 
08
17:30
lör
17:30    
Pojkar 06, Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Fotbollsförening - Viksjö4  -  2  
 
SPONSORER