Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
MAJ 2019
 
28
20:00
tis
20:00    
Damer A-lag, Skinnaråsens IP 1
Tekniska Högskolan FC - Rotebro IS FF  -      
30
11:00
tor
11:00    
Pojkar 11, Viksjövallen 3
IFK Viksjö - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
31
20:00
fre
20:00    
Pojkar 04, Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - Rotebro IS FF 2  -      
JUNI 2019
 
01
08:15
lör
08:15    
Pojkar 10, Stora Mossen IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Brommapojkarna P10/11 - 7-manna match  -      
01
09:00
lör
09:00    
Pojkar 08, Åkersberga IP 22
IFK Österåker FK 1 - Rotebro IS FF 2  -      
01
10:15
lör
10:15    
Flickor 09, Gångsätra BP 1
IFK Lidingö FK 10 - Rotebro IS FF 1  -      
01
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08, Bolindervallen 22
Kallhälls FF 1 - Rotebro IS FF 1  -      
01
12:30
lör
12:30    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Täby FK 21  -      
01
15:00
lör
15:00    
Herrar A-lag, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Edessa Syrianska KIF  -      
02
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 21  -      
02
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Bällsta FF 2  -      
02
12:00
sön
12:00    
Pojkar 09, Bollstanäs IP 22
Bollstanäs SK 1 Vit - Rotebro IS FF 2  -      
02
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06, Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 13 - Rotebro IS FF 2  -      
02
15:00
sön
15:00    
Flickor 06, Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Fotbollsförening - Sundbyberg  -      
02
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Kungsängens IF 1  -      
02
17:00
sön
17:00    
Flickor 04, Skinnaråsens IP 2
RIS/BSK - IFK Viksjö 2  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2019
 
26
16:15
sön
16:15    
Pojkar 04, Bromstens IP 2
IF Brommapojkarna 7 - Rotebro IS FF 1  -      
26
16:15
sön
16:15    
Pojkar 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 2 - IFK Vaxholm 3  -      
26
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08, Bergshamra IP
AIK - Rotebro IS Fotbollsförening  -      
26
14:30
sön
14:30    
Flickor 06, Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - Ursvik IK Gul  -      
26
14:00
sön
14:00    
Pojkar 03, Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 21 - Rotebro IS FF 1  -      
26
13:00
sön
13:00    
Flickor 08, Skinnaråsens IP
Rotebro IS Fotbollsförening - Sollentuna  -      
26
12:45
sön
12:45    
Pojkar 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 2 - IFK Lidingö FK 9 blå  -      
26
12:15
sön
12:15    
Flickor 04, Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF 2 - RIS/BSK  -      
26
11:30
sön
11:30    
Flickor 09, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - IFK Stocksund 1  -      
26
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF 1 - Spånga IS FK 3  -      

  Fler spelade matcher >>
 
SPONSORER